Продукція

 

Компанія Пет-Тара пропонує великий асортимент пластикових пляшок у Вінниці.

Наша продукція незмінно високої якості і доступна за ціною. Компанія займається виробництвом пет-тари у Вінниці вже понад п’ять років. За цей час команда компанії Пет-Тара набула величезного досвіду взаємовигідної співпраці зі своїми клієнтами. Крім цього, технологами та робітниками компанії було зроблено значний крок уперед у вдосконаленні виробництва пет-пляшки у Вінниці.

Продукція пет-тара має безліч конкурентних переваг. Найголовніше з них – це, звичайно, маленька вага пляшки. Півторалітрова представниця з термопластика в середньому має вагу двадцять-тридцять грамів, а скляна пляшка з тим же обсягом важить приблизно триста п’ятдесят грамів або більше. Очевидно, що пет-пляшка легша вдесятеро, ніж скляна.

Ще один важливий плюс пластикової пляшки — це її міцність. Пет-тара зовсім не б’ється і тому не потребує пакувальних ящиків. А це вже економія фінансових витрат на транспортування та пакування. Пляшки просто упаковуються в поліетилен та все.

Не можна забувати ще й про таку гідність пет-тари, як її кольорова різноманітність. Пластикова тара може бути пофарбована у будь-який колір. Він вибирається виходячи із вмісту пляшки, потреб замовника та задуму дизайнера. Наприклад, квас та пиво заливаються найчастіше у темну пляшку, в якій краще захищаються від впливу світла. А прозора пляшка відмінно підходить для лимонадів та мінералки, у ній добре видно колір самого напою.